iPhone Ekran Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

28.2.2016

iPhone Ekran Değişimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

iPhone ekran değişimi problemi birçok insanın başına gelen sık rastlanan sorunların başında gelir. Günümüzde akıllı telefonların ekranlarının büyük olması ve kenar çerçevelerinin ince olması en ufak bir çarpma, düşürme veya sıkışma gibi bir darbe aldığında kırılır ya da çatlayabilir. Bu durumda yapmanız gereken iphone telefonunuzun garantisi devam ediyorsa, en yakın yetkili servise göndermek olacaktır. Ekran kırılması, ekran çatlaması sebebiyle iphone ekran değişimi garanti kapsamına girmez. Yetkili servis ekran değişimi için size 400-600 TL arasında bir maliyet çıkaracaktır. Bu ücreti ödediğiniz takdirde orijinal ekran değişimi yapılır ve telefonunuz maksimum 15 gün içerisinde elinizde olur.

İphone ekran değişimi için bu ücret size fazla geldiyse ve daha uygun fiyatlara bu işlemi yaptırmak istiyorsanız iphone telefonunuza orijinal ekran takılarak İstanbul içerisinde 1 gün içerisinde garantili olarak size teslim ediyoruz. Kesinlikle orijinal ekran takılmaktadır ve aynı sorunu tekrar yaşadığınızda ücretsiz olarak ekran değişimi tekrar yapılır. Ancak bu durum sizin hatasızdan dolayı meydana gelirse garanti kapsamına girmez.

İphone ekran değişimi, iphone 6 plus, iphone 6, iphone 5S, iphone 5C, iphone 5, iphone 4S, iphone 4 telefonları için garantili bir şekilde yapılır.

Ekran Değişimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

iPhone ekranı yedek parçası üretilirken LCD, dokunmatik panel ve ön cam birbirine entegre olarak üretilir. Yedek parça orjinalde teknik servise bu şekilde gelir. Ekran değişimi yaparken de bu hususa mutlaka dikkat edilmelidir. Sertifikalı ve konusunun uzmanı olan teknisyenler gerekli ekipman ile birlikte ekran değişimini yapar ve değişimi takiben yaklaşık 30 dakika cihazın testlerini yaptıktan sonra son kullanıcıya teslim edilmek üzere hazır hale getirirler. Ekran değişim süresinin de 30 dakika olduğu düşünülürse toplam bu işlem 1 saatlik bir sürede tamamlanır.

Burada dikkat edilmesi gereken hususlar;

  1. Doğru ve orjinal yedek parça kullanılması,
  2. İşlem tamamlandığında mutlaka tüm donanımların testlerinin yapılması,
  3. Yapılan işleme ve kullanılan yedek parçaya garanti sürelerinin verilmesi,
  4. Sertifikalı teknisyenler tarafından işlemin yapılması,

son derece önem arz etmektedir. Teknik servisimizde tüm bu şartlar yerine getirilmekte ve gelen müşterilerin kendilerini iyi hissederek, cihazlarını garanti altında uzun süre kullanabilmeleri sağlanarak uğurlanmaktadır. Servis ücretlerimiz belirli bir standartta tutulmuş ancak asla ikinci sınıf yedek parçalar ile ucuz işlem yapma ve piyasada pay kapma hevesine girilmemiştir. İşte tam da bu yüzden tüm cihazlara ve yapılan işlemlere garanti verilmektedir.

iPhone ekran değişimi cam değişimiTeknik servis ekibimiz Apple’ın sunduğu seminerlere katılımda bulunmuş işinde tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

- Servisimizde kullandığımız tüm parçalar orjinaldir.

- Yapılan teknik servis işlemleri 1 yıl garantilidir.

- Aras kargo güvencesiyle aynı gün kargoya verilir.

Tüm bunlara ilave olarak fiyatlarımız web üzerinden ilan edilmekte ve kampanya-kurumsal anlaşmalar ve size özel süpriz indirimler de uygulanmaktadır. Kendinizi daha iyi hissetmek, güvenmek ve cihazınızı ilk günkü gibi yenilenmiş olarak kullanmak istiyorsanız tüm onarımlar için sizleri de MAGİCİANSa bekliyoruz.

Magicians olarak Apple’ın çözüm ortağıyız.

iPhone Ekran Değişimi

 

Tüm Makaleler

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın