Macbook Adaptör Onarımı

Değerli Apple kullanıcıları, MacBook Air veya MacBook Pro cihazlarınızın adaöptörlerinin onarımlarına nihayet başladık. Neden başladığımızı anlatayım.

Macbook Adaptör Onarım

Servisimize gelen işlemlerin analizini yaptığımızda; özellikle şarj adaptör kablolarının adaptör giriş yerlerinden veya cihazlara giriş yerlerinden deforme olduğu ve bunun sonucunda kullandığınız cihazlara sağlıklı bir enerji girişi yapılamadığı için batarya sorunları veya enerjiyi alamama sorunları yaşandığını gördük. Kullanıcılarımız sorun yaşadıkları adaptörleri 570 TL karşılığında yenisini alarak çözmek zorunda kalıyorlar ilave olarak orjinal olmayan muadil adaptörler kullanarak cihazlarına zarar veriyorlardı. Sizleri bu sorunlardan kurtarmak maksadıyla orjinal adaptörlerinizi onarma kararı aldık ve gerekli yedek parça temini esaslarını tamamlamayı takiben işlemlerimize başladık.

Yaptığımız onarım işlemi yaklaşık 1 saat civarında sürmektedir. İşlem sonucunda yine orjinal kendi adaptörünüzü kullanmaya devam ediyorsunuz. Biz kabloları değiştirerek sizleri yeni orjinal adaptör alma külfetinden kurtarıyoruz veya muadil nerede üretildiği belli olmayan uygunsuz adaptörlere mahküm olmanızı ortadan kaldırıyoruz.

Onarım Ücreti

Bu adaptörlerin onarım hususuda firmamız tarafından yapılabilmektedir. Arızalı adaptör onarım fiyatımız 200 TL dır. Bu hususu makalemizde belirtebiliriz.

Servisimiz de yapılan her işlemde olduğu gibi adaptör onarım ve kablo yenileme işlemleriniz de gelecekte garanti altında olmaktadır. Sizden kaynaklı; düşme, çarpma, kırılma, hor kullanma, sıvı teması gibi sorunlar olmadıkça sizlere ücretsiz olarak hizmet vereceğiz.

 

Yeni Bir Adaptöre Sahip Olun.

Ürün Adı : Apple Magsafe Power Adaptörü

Ürün Fiyatı : 449 TL + KDV

Macbook Adaptör Onarım

Ürün Özellikleri;

Ürünün toplamda 6 çeşidi bulunmaktadır. Cihazlara göre bu çeşitler değişkenlik göstermektedir. Normal şartlarda Magsafe 1 ve Magsafe olarak ikiye ayrılırlar. Bunlar cihaza giren bağlantı türüne göre ayrıştırmadır. Daha sonra Watt gücüne göre ayrıştırılırlar. Bunların tamamı stoklarımızda mevcut durumdadır.

  • Apple Magsafe 45W
  • Apple Magsafe 60W
  • Apple Magsafe 85W
  • Apple Magsafe 1 45W
  • Apple Magsafe 1 60W
  • Apple Magsafe 1 85W

Ürün orjinal kutulu ve Türkiye’ye uyumlu uzatma kablosu ve girişleri ile beraber kutulanmıştır. Ürünlerimizin garantisi mevcuttur. Olumsuz durumlarda ücretsiz olarak birebir değişim yapılacaktır. Tabiki kutu ve içeriğine herhangi bir zarar gelmemiş olması gerekiyor.

Bu ürünü biz tüm modelleri için tek fiyattan yani 449 TL olarak satışa sunuyoruz. Bu nakit ödemede veya havale ile ödeme de geçerli olan fiyattır. Kredi kartı ile yapılacak ödemeler ve fatura taleplerimizde ilave %18 KDV uygulanacaktır.

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın