Macbook Batarya Değişimi

Macbook Batarya Değişimi

Değerli Apple kullanıcıları;

MacBook Pro ve MacBook Air cihazlarınızda yaşadığınız batarya sorunlarını en iyi teknik servis şartlarında %100 memnuniyetle çözebilmek maksadıyla buradayız. Tüm cihazlarınıza ait batarya / pil değişimlerini, orjinal ve garantili olarak sıra bekletmeden güvenle değiştiriyoruz.

Bu hassasiyetimizin temel sebebi muadil veya ayaküstü çalışan servislerden aldığınız bataryaların başta size ve sonrasında cihazlarınıza ciddi zararlar verdiğini biliyoruz. Bu nedenle herşeyden önce siz değerli kullanıcıların sağlığına verdiğimiz ehemmiyetten dolayı en iyi yedek parçayı en doğru servis koşulları ile sunmak ana ilkemizdir.

MacBook cihazlarınızda orjinal ve doğru batarya kullanabilmemiz için öncelikle servis numaralarımızdan bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Burada cihazınızın seri numarasına göre stoklarımızdan uygun batarya seçimi yapılacaktır. Fiyat belirlenecek ve onayınıza sunulacaktır. Ortalama olarak tüm modellerde orjinal bataryalar 400-600 TL arasında fiyatlandırılmıştır.

Teknik servis hizmetimiz ve cihazınızın bakımının yapılması da bu fiyata dahildir.

Piyasada bulduğunuz daha ucuz batarya değişimi yapan firmalara itibar etmemenizi öneririz. Çünkü nerede üretildiği belli olmayan, muadil ürünlerle önce kendinize sonra cihazınıza zarar vereceğinizi biliyoruz.

Servisimizde cihazınıza sizin verdiğiniz kadar değer vererek, bakım ve onarımlarını yapacağız. Çünkü yapacağımız en iyi reklam hedefi sizlerin memnuniyeti olacaktır.

Saygılarımla

Apple Maslak

 

 

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın