Anakart Tamiri

Anakart Tamiri

Günlük kullanımımız esnasında zaman zaman bazı sebeplerden dolayı cihazlarımız arıza yapar. Kullanıcılar bu arızaları değerlendirirken aslında sebeplerini tam tahlil edemezler.
Bizler ise arızaları genelde üç gruba ayırırız.

  1. Yazılımsal Sorunlar
  2. Donanımsal Sorunlar
  3. Anakart Arızaları

Yukarıda yazılı arıza gruplarından ilk iki grupta bulunan sorunlar genellikle kısa süre içerisinde ve donanımsal parça değiştirme yolu ile rahatlıkla çözülmektedir. Burada servisimiz tarafından dikkat edilen en önemli nokta doğru ve orjinal yedek parçayı konusunu bilen ve eğitim almış sertifika sahibi teknisyenler ile entegre etmektir.

Üçüncü maddede görülen ve gerçek anlamda cihazımızın artık çöp olduğunu bize anlatan arıza. İşte bu arıza yüzünden kaç milyarlar ödeyerek satın aldığımız ve çok da dikkatli kullanmaya çalıştığımız cihazımız artık hiç bir işe yaramamaktadır ve işin kötüsü onarımı pek mümkün değildir.

Anakart Tamirinde Alınan Hata Kodları

  • 9 hata kodu
  • 4013 hata kodu
  • 4021 hata kodu

İşte MAG Bilişim olarak anakart tamir merkezimizi bu maksatla kurduk. Yaklaşık olarak 15 yıla yakındır iPhone , iMac, MacBook anakartları üzerinde çalışmalar yapmaktayız. Şu an ulaştığımız noktada cihazınızı çöp olmaktan kurtarıyoruz. Yaşanılan sorunları büyük oranda çözmeye başladık. Cihaz kullanıcılarına, yaptığımız onarımlarla milyarlar kazandırıp, bu paraların da çöpe gitmesini engelliyoruz.

Bunun için sizden isteğimiz cihazınız arıza yaptığında özellikle anakart ünitesini fırçalama, alkole batırma , ya da benzer metodlar ile elden çıkartmayın. Servisimize getirin öncelikle ücretsiz olarak anakart ta bulunan arızayı tespit edelim. Daha sonra onarım mümkün ise yapılacak işlemi ve maliyetleri belirleyelim. Karar size kalsın ve değerlendirin. Onaylarsanız işleme başlarız. Eğer onaylamazsanız cihazınızı size iade edlim ve bunun için bir ödeme yapmanıza gerek kalmasın.

Şirket olarak tüm onarımlarda bu süreçler planlanır ve bu şekilde işletilir. Onarımı tamamlanan ve testleri yapıdıktan sonra onarımı tamamlandı olarak size verilen her cihazda sizleri memnun etmek ve sizlere gelecek garantisini sunmak temel değerlerimiz arasındadır. Ücretleri ise ancak hak etti isek işlemler tamamlandıktan sonra talep ederiz.

Anakart tamir merkezimiz sterilize edilmiş bir ortamda tamamen eldiven gözlük bone ve benzeri koruyucu ekipman ve özel yardımcı araç ve gereç kullanılarak dizayn edilmiştir.Bu nedenle hiç endişe etmeden güvenerek cihazınızı bize teslim edebilirsiniz.

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın