iPhone 7

iPhone 7 ekran değişimi, hoparlör değişimi, wifi anten değişimi, anakart değişimi, kamera değişimi, kulaklık değişimi ve home tuşu değişimi gibi tüm teknik servis işlemlerinde hizmet vermekteyiz.

iPhone 7 Teknik Servis

iPhone 7 Plus Sim Kart Modülü Değişimi

iPhone 7 Plus Sim Kart Modülü Değişimi

iPhone 7 sim kart yuvasına konulan sim kartın boyutları;uzunluk: 12,3mm,genişlik: 8.8 mm,kalınlık: 0,67 mm dir.mikro sim karttan %40 daha küçüktür.

iPhone 7 Pil Değişimi

iPhone 7 Pil Değişimi

Pilinizin ömrü, iPhone unuzu nasıl kullandığınıza ve iPhone için seçtiğiniz ayarlara göre değişir.Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, pili servis işlemine götürmenin zamanı gelmiş olabilir.

iPhone 7 Arka Kasa Değişimi

iPhone 7 Arka Kasa Değişimi

iPhone 7 arka kasası; düşme, ezilme, çizilme ve sert darbelerde hasar görür. Arka kasadaki bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür.

iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 Ekran Değişimi

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 7 ekranı, öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi

iPhone 7 kamera sorunu, iPhone 7 kamera çalışmıyor, iPhone 7 kamera netleşmiyor, iPhone 7 kamera çizildi, iPhone 7 arka kamera camı kırıldı gibi şikayetleriniz varsa; sıvı teması, ezilme, çizilme, düşme vb. durumunlar olmuş olabilir.

iPhone 7 Anakart Tamiri

iPhone 7 Anakart Tamiri

iPhone 7 anakart onarımı ve tamiri şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu noktada sıvı temaslı veya anakartı arızalı olan cihazları öncelikle test ederek inceliyoruz.

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın