iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi

İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ KAMPANYASI

Değerli Apple Kullanıcıları;

iPhone cihazlarınızda yaşadığınız ekran sorunlarını en iyi Teknik Servis Şartlarında %100 memnuniyetle çözebilmek maksadıyla buradayız. Tüm iPhone modellerine ait ekran değişim hizmetleriniz garantili olarak, sıra beklemeden ve güvenle tarafımızdan yapılacaktır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

  1. Çünkü biz öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı önemseriz.
  2. Yaptığımız işe garanti veririz. Böylelikle hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  3. Ekranı kırılmış ve artık kullanamadığınız iphone cihazınızı önce temizlik ve ses,şarj ve filtre bakımlarını yapar daha sonra yeni ekranınızı entegre ederiz. Böylelikle sadece ekran değişimi için değil tüm cihazınızın da genel bakımını ücretsiz yaptırmış olursunuz.

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

Mağazamızda ve Teknik Servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda ekran değişiminizden sonra memnun kalmadığınız ve performansını beğenmediğiniz bir sorun olursa hemen ücretsiz olarak değişimimizden faydalanabilirsiniz. Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınıza sıvı teması yapmamanız ve düşürüp kırmamanız yönünde olacaktır.

FİYATLARIMIZ

iPhone 5: 150 TL iPhone 6 : 230 TL  iPhone 7 : 280 TL
iPhone 5S: 150 TL  iPhone 6 Plus: 230 TL  iPhone 7 Plus: 280 TL
iPhone 5C: 150 TL  iPhone 6S: 230 TL  iPhone 8: 280 TL
iPhone SE: 280 TL iPhone 6S Plus: 230 TL iPhone 8 Plus: 280 TL

iphone ekran değişimi  iphone cam onarımı

HATIRLATMALAR

  1. Cihazınızın ekran değişimini mutlaka güvendiğiniz yerlerde yaptırınız.
  2. Mutlaka garanti şartlarını sorunuz ve gerekli garanti belgelerini isteyiniz.
  3. Cihazınızı teslim alırken mutlaka gerekli tüm testleri ve kontrolleri yapınız.

 

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın