AirPods 2 Türkiye de! İşte tüm özellikleri ve fiyatı

9.04.2019

AirPods 2 Türkiye de! İşte tüm özellikleri ve fiyatı

Appleın ilk AirPods kablosuz kulaklıklarında kullanıcıların canını sıkan en büyük problem yer yer sesinizi karşı tarafa net bir şekilde ulaşmaması ve batarya ömrünün yetersiz kalmasıydı. AirPods 2 ile birlikte bu sorunlar geride kalırken, tasarımında bir değişiklik göze çarpmıyor. Hey Siri desteğini de arkasına alan AirPods 2, ilk sürümde kullanılan W1 yongası yerine H1 yongasından güç alıyor. Yine ilk modele göre cihaz bir saat daha fazla konuşma süresi sunuyor.

H1 yongasının AirPods 2ye oldukça önemli iyileştirmeleri bulunuyor. Ses deneyimini bir üst seviyeye çıkaran yonga bir yana batarya ömründe kayda değer artış olması ise kullanıcıların yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Gelelim AirPods 2 fiyatlarına... Apple, kendi resmi internet sitesinde AirPods 2 olarak ürününü sergilemiyor; aksine ilk nesil AirPodsu satıştan kaldırarak bu yeni modelleri yine AirPods ismiyle vitrine koymuş durumda. AirPods iki farklı modelde geliyor. Kablosuz şarj teknolojisini destekleyen şarj kutulu modeli satın almak istediğinizde 1399 TLyi gözden çıkarmanız gerekiyor. Şarj kutusunu yine ilk sürümde olduğu gibi kabloyla şarj etmeyi yeterli görüyor ve daha az ödemek istiyorsanız sadece Kablosuz Şarj teknolojisi kullanmayan Şarj Kutulu AirPodsu satın alabilirsiniz. Bu da 1.199 TL ile fiyatlandırılmış durumda.

Apple, ayrıca kulaklıkların bulunmadığı AirPods şarj kutusunu da tek başına satışa sunmuş durumda. Fiyatı ise 549 TL.

Tüm Makaleler

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın