Apple Teknik Servis

5.4.2016

Apple Teknik Servis

Biz Mag Bilişim olarak İstanbul Avrupa yakasında Maslak bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ancak bulunduğumuz bölgeye hizmet verdiğimiz gibi gerek İstanbul’un tüm lokasyonuna gerekse kargo faaliyetleri aracılığıyla tüm Türkiye’ye çözümler sunmaktayız. Hizmetlerimizin %30’u İstanbul dışında ki illerle olmaktadır ve bu konuda MNG Kargo şirketi ile yapılan emniyetli taşıma protokolü ile cihazlarınızı sizlere güvenle ve tam zamanında ulaştırmaktayız.

Özellikle temel amacımız tüm akıllı telefon markalarına ve notebooktablet ve masaüstü bilgisayarlara hizmek vermek olduğu gibi yapılan kurumsal anlaşmalarla; kurulum, network, server bakım/kurulumu ve mağaza bölümümüz ile parekende ve toptan satış hizmetleri de vermekteyiz. Mağaza reyonlarımızda; telefon, tablet, bilgisayar, aksesuar ve tüm cihazlara ait yedek parçalarımız mevcuttur.

Günümüz Dünyasının en prestijli markası olduğuna inandığımız Apple, ana çıkış noktamızdır. Apple Storelarda aldığınız tüm hizmetlere ilave olarak daha gelişmiş ar-ge çalışmalarımız ile tamamen ekonomik ve güvenli olarak çözüm odaklı çalışmalar üretmekteyiz. Yani herhangi bir konuda Apple store de bulamadığınız bir çözüm önerisini de sizlere sunmayı her zaman ilke edindik. Çünkü düşündüğümüz ilk şey aslında bizler de sizlerden biriyiz.

Biz neler yapıyoruz diye düşündüğümüzde, seçenekleri teker teker sıralayabiliriz ama gelin size bunu anlatmayalım, hissettirelim. Şimdi gözlerinizi kapatın ve hayal edin, en sevdiğiniz yanınızdan hiç ayırmadığınız her an ve her şartta elinizde olan telefonunuz bozuldu. Büyük bir boşluk hissedeceksiniz, kime güvenip , nasıl bir zaman ayırıp nereye götürmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. İşte bu durumda bizi aramanız yeterli. Size en ekonomik ve en doğru seçeneklerle sunacağımız çözüm önerilerimiz her zaman var. Belki de yeni bir cihaz almak istiyorsunuz, hiç sorun değil. Size en uygun ve en doğru seçeneği sunarız. Karar yine size kalır ve aslında ne yapmak istediğinize sadece siz karar verirsiniz. Ama bunu yaparken bilinçli ve güvende hissedersiniz.

Apple Ürünleri

Neler yapabildiğimizi buraya yazarak satırlar dolusu yer işgal etmek yerine isterseniz neler yapamadığımızı yazayım. Yapamadığımız hiç bir şey yok. Sitemizdeki çözümlerimiz bölümüne de bakarsanız bunu net olarak göreceksiniz.

Bana kalırsa üzerinde durmamız gereken önemli kriterler şunlardır. Her zaman Apple tarafından onaylanmış ve cihazınız için seçilebilecek en iyi yedek parça ve aksesuarı kullanırız. Tüm bunlara ilave olarak yaptığımız işlem ne olursa olsun garanti altına alınarak belgelenir. Siz dilediğiniz zaman ücret ödemeden size hizmet veririz. Ama bunu için sizden çok küçük iki tane isteğimiz var. Lütfen cihazlarınızı kırmayın ve sıvı teması yapmayın. Bunun haricinde tarafımızdan garanti altındasınız.

Tüm Makaleler

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın