iPad Ürünleri

APPLE İKİNCİ EL CİHAZ ALIŞI

Değerli Apple ailesi,

Birtakım sebeplerden dolayı ürünlerinizi değiştirmek veya daha gelişmiş bir cihaza geçmek isteyebilirsiniz. İşte bu tür durumlarda kullandığınız cihazı en uygun ve doğru piyasa koşullarında değerlendiriyoruz.

Sizden isteğimiz, cihazınızı bize getirin ve doğru bir expertiz yapalım. Cihazınızın değerini ortaya koyalım ve size nakit olmak kaydı ile ödemeyi yapalım.

Siz isterseniz paranızı alın, ya da isterseniz istediğiniz cihazı ‘’sıfır veya ikinci el’’ size sunalım. Değerlendirmeyi siz yapın.


APPLE İKİNCİ EL PAZAR CİHAZ SATIŞIMIZ

Değerli Apple ailesi;

Özellikle piyasa şartlarında karşılaşılan zorluklar , doğru fiyat politikaları ve garantili işlemler açısından siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacakları ve güven duyacakları bir sistem ortaya koymak istedik.

Bu nedenle serbest piyasa şartlarından zarar görmenizi engellemek adına garantili ve en uygun fiyatlara tüm Apple ürünlerinin ikinci el satış işlemlerini başlattık.

Kendinizi; güvende ve rahat hissedebileceğiniz hatta ikinci el aldığınız bir Apple ürününe garanti alabileceğiniz MAGICIANS APPLE artık E-Mağaza ile hizmetinizde.

Mağazamızda, ikinci el ürün reyonumuzda dilediğiniz ürünü seçip bizden bilgi alabilirsiniz. Daha sonra eğer isterseniz gelip ürünü görebilir veya adresinize sipariş edebilirsiniz.İkinci el de alacağınız tüm ürünlerimiz garanti altında olacaktır. Siz keyfinize bakarken, biz garanti kapsamında işlemlerinizi yapacağız.

Saygılarımla,
 

iPad Ürünleri Teknik Servis

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın