iPhone Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişiminde OLAY!

Değerli Apple kullanıcıları;

İddaa ediyoruz, batarya değişimiden sonra farkı yaşayacaksınız. Artık power bank kullanmayacaksınız. Sürekli şarja takmak zorunda kalmayacaksınız. Gün içerisinde artık çok daha fazla süren bir şarj ömrünüz olacak. Hatta cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda bataryanız sabit kalacak ve enerjisi standby konumunda iken düşmeyecek. Bu özel iPhone bataryasını siz de kullanın. Özel üretim bataryalarımız TÜM GARANTİ KOŞULLARI ile  hizmetinizdedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  1. iPhone telefonunuzun batarya/pil performansında sorun yaşayabilirsiniz. Ancak önce bundan emin olmamız gerekir. Bu nedenle biz öncelikle bataryanın ölçümünü yaparız ve eğer gerekiyorsa iPhone’nizin batarya değişimini yaparız. Böylece gereksiz yere masraf yapmanızı önlemiş oluruz.

  2. Tamamen orjinal özel iPhone yedek parçalar kullanarak, cihazınızı ilk aldığınız günden daha iyi bir batarya ömrü ile  size teslim ederiz.

  3. En temel ilkemiz insan sağlığıdır. Lütfen ne olduğunu bilmediğiniz fiyatı ucuz iphone bataryalarını cihazınıza taktırmayın. Size ve sevdiklerinize zarar verebilirsiniz

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

Mağazamızda yapılan her işlem sistemimize kayıt edilmektedir. Bu kapsamda iPhone batarya değişiminden sonraki 1 yıllık süreçte bataryanızdan veya cihazınızın batarya performansından memnun kalmazsanız ücretsiz değişim hakkınızı kullanabiliyorsunuz.

FİYATLARIMIZ

Apple teknik servisi olarak tüm iPhone modellerinde batarya değişimi yapılmaktadır ve teknik servis ücreti aşağıdaki gibidir.

iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C : 120 TL
iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S : 200 TL
iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus : 250 TL

ZAMAN PLANLAMASI

Şirketimiz bünyesinde yeterli miktarda görevlendirilen sertifikalı telefon teknisyenlerimiz vasıtasıyla sizi bekletmeden işlemleriniz anında başlamaktadır. iPhone pil değişimi en fazla 15 dk içerisinde tamamlanmaktadır

 

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın