Anakart Entegre Tamiri 9-4013-4021 Hataları

17.12.2017

Anakart Entegre Tamiri 9-4013-4021 Hataları

Değerli Apple kullanıcıları; artık cihazlarınızı çöpe atmanıza veya tekrar yeni cihaz almanıza gerek yok. Firmamız uzun yıllardır anakartlar üzerinde çalışmalar yapmakta ve tüm sorunları çözebilmek adına gerekli altyapı ve araştırma geliştirme faaliyetlerine ağırlık vermektedir.

Bugün geldiğimiz notada anakart tamiri kapsamında tüm onarımları yapabiliyoruz. Anakart hatalarından;

  • 9 hatası kodu
  • 4013 hata kodu
  • 4021 hata kodlarını onarabiliyoruz.

Entegre değişimleri veya diğer sorunları da doğru, güvenli ve seri şekilde çözmeye başladık. Bunları tüm cihazlarınız için uygulayabiliriz.

Sizlerden isteğim, cihazlarınıza lütfen bu işi yapmayı bilmeyen yerlerde müdahaleler yaptırmayın. Daha sonrasında biz bile bu onarımcıların bozduğu cihazları tamir etmekte zorlanabiliriz.

iPhone anakart tamiri, iPad anakart tamiri ve Macbook anakart tamiri; uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir konudur. Bu konuya hassas ve çözüm odaklı yaklaşan ekibim ve teknik kadromla siz değerli Apple kullanıcılarının hizmetinde olacağız. Öncelikle sizden ricam herhangi bir sebeple anakartı arızalanan cihazınızı atmayın veya işi bilmeyen onarımcılara teslim etmeyin. Web sayfamızdan veya telefonla bizimle iletişime geçin. Sadece İstanbul’da olmanıza gerek yok, diğer şehirlerden de bizlere cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Burada işlem süreniz genellikle 4 veya 5 gün sürecektir. Öncelikle arıza tespit edilecek ve fiyatlandırılacaktır. Sonrasında sizin onayınız alınacak ve onayınızla birlikte işleme başlanacaktır. Kısa sürede anakartı arızalı cihazınızın tekrar çalışmasını sağlayacak ve mevcut verilerinizin kaybedilmemesi için azamıi dikkat edilecektir.

Web sayfamızdan veya Google üzerinden iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Bizi arayın ve cihazınızı size tekrar kazandıralım.

 

Tüm Makaleler

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın