iPhone 6 Plus Pil-Batarya Değişimi

11.02.2016

iPhone 6 Plus Pil-Batarya Değişimi

İphone 6 Plus 80 saat müzik, 14 saat video, 12 saat Wi-Fi, LTE ve 3G internet deneyimi sunuyor. 24 saat 3G konuşma süresi sağlayan cihazın bekleme süresi ise 16 gündür.
Tüm şarj edilebilir piller sizin kullanımınıza göre sınırlı bir ömre sahiptir, bu pillerin zaman içinde servis işlemine götürülmeleri ve/veya geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Pilinizin ömrü, iPhone unuzu nasıl kullandığınıza ve iPhone için seçtiğiniz ayarlara göre değişir. Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, pili servis işlemine götürmenin zamanı gelmiş olabilir. iPhone 6 Plus pili, doldurulabilir lityum iyon polimer pil olarak üretilmiştir. Lityum iyon piller geleneksel pillere göre daha hızlı şarj olurlar, daha uzun ömürlüdürler ve daha yüksek güç yoğunluğu sayesinde daha hafif yapılarına rağmen daha uzun süre dayanırlar.Apple iPhone 6 Plus lityum iyon piliniz önce hızlı şarjla kapasitesinin %80’ine ulaşır, ardından yavaş şarja geçer. İlk %80’lik kapasiteye ulaşmak için gereken süre, ayarlarınıza ve şarj ettiğiniz aygıta göre değişiklik gösterir. Bu iki aşamadan oluşan şarj süreci sadece daha çabuk hareket halinde olmanızı sağlamakla kalmaz, pilinizin ömrünü de uzatır.

Pil ömrünüzü uzatmanın veya daha verimli kullanmanın yolları bilgi bankası bölümünde belirtilmiştir. Lütfen teknik servis hizmetlerini doğru ve güvenilir olan yerlerden alınız ve garanti koşullarını inceleyiniz.

Servis ücreti: 250 TL yerine 200 TL.

Değişim süresi: 10 DK

Yapılan işlem Apple sertifikalı teknisyenler tarafından özel koşullarda yapılmaktadır. Bu işlem süresince sizi ağırlayabiliriz veya cihazınızı servis işlemi sonucunda özel kurye ile adresinize ulaştırabiliriz.

Servisimizde yapılan işleminiz kullanıcı hataları dışında bir yıl garanti kapsamındadır.

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın