iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

11.02.2016

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6 Plus ekranı, ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür. iPhone 6 Plus LCD ekran değişimi, iPhone 6 Plus Ön cam Değişimi ve iPhone 6 Plus Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 6 Plus ın ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 6 Plus dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir. iPhone 6 Plus Kırık LCD Ekran. Lütfen teknik servis hizmetlerini doğru ve güvenilir olan yerlerden alınız ve garanti koşullarını inceleyiniz.

- iPhone 6 Plus Kırık Ön Cam
- iPhone 6 Plus Kırık Dokunmatik Panel

Bu iki birim birbirine entegre olarak imal edilmiştir ve değişimde tamamının yeni ve orjinal parça ile yenilenmesi gereklidir.

Servis ücreti: 300 TL yerine 230 TL.

Onarım süresi: 1 saat

Yapılan işlem Apple sertifikalı teknisyenler tarafından özel koşullarda yapılmaktadır. Bu işlem süresince sizi ağırlayabiliriz veya cihazınızı servis işlemi sonucunda özel kurye ile adresinize ulaştırabiliriz.

Servisimizde yapılan işleminiz kullanıcı hataları dışında bir yıl garanti kapsamındadır.

0212 286 66 44 | Bilgi Almak İçin Arayın